Skuadra evropiane pas 5 futbollistëve të Barcelonës

Real Betis po shpreson që të arrijë një marrëveshje me Barcelonën për huazimin e 5 lojtarëve të saj, sipas raportimit të Sport.

Ansu Fati, Carles Alena, Riqui Puig, Junior Firpo dhe Francisco Trincao janë emrat që po kërkohen nga Real Betis, transmeton Insporti

Kjo skuadër ka ndërtuar raporte të mira me skuadrën katalanase viteve të fundit dhe po shpreson që të ketë negociata të frytshme për këtë aksion që do të ndërmarrë.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.