Sevilla në bisedime të avancuara për transferimin e Adnan Januzajt

  • 30.08.2022
Sevilla në bisedime të avancuara për transferimin e Adnan Januzajt

Sevilla e interesuar për të nënshkruar me Januzajn,

Sevilla është e interesuar të nënshkruajë me Adnan Januzaj, i cili është lojtar i lirë, sipas Fabrizio Romano.

Klubi pothuajse e ka bindur lojtarin dhe një marrëveshje mund të arrihet sot.


Klubi i La Ligës po shpreson në një marrëveshje të shpejtë, duke ditur se kanë mbetur më pak se dy ditë nga mbyllja e afatit kalimtar.

“Sevilla është në bisedime të avancuara për transferimin e lirë të Adnan Januzaj. Negociatat janë në vazhdim, ka ende punë për të bërë nga ana e lojtarit, por Sevilla shpreson që një marrëveshje të arrihet sot. Ajax kërkoi Lucas Ocampos dhe bisedimet janë në vazhdim, siç u raportua dje”, thuhet në njoftimin e Romano-s.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë