Bizneset Vende Pune Ofertat

Rustem Hoxha largohet nga FC Ballkani

Rustem Hoxha largohet nga FC Ballkani

09.06.2023 Sport

Sigurimi Internacional

Ofertë speciale

Skuadra e Ballkanit ka ndarë rrugët me mbrojtësin Rustem Hoxha.

Kampioni i Kosovës ka njoftuar se pas përfundimit të kontratës ,Hoxha dhe klubi kanë vendosur që ta mbyllin bashkëpunimin.

Hoxha u bashkua me Ballkanin në verën e vitit 2021 nga KF Teuta dhe pas dy sezoneve të suksesshme, ku arriti të fitoj dy herë titullin e Kampionit të Kosovës ka përfunduar aventurën me klubin suharekas.

Klubi e ka falënderua Rustem Hoxhen për kontributin e dhënë gjatë këtyre dy viteve dhe i uron suksese të mëtejshme.

Njoftimi i plotë i FC Ballkanit:

FALEMINDERIT RUSTEM HOXHA!

FC Ballkani njofton se mbrojtësi Rustem Hoxha nuk është më pjesë e skuadrës sonë!.

Pas përfundimit të kontratës , Hoxha dhe klubi ynë kan vendosur që ta mbyllin bashkëpunimin.

Hoxha u bashkua me ekipin tonë në verën e vitit 2021 nga KF Teuta dhe pas dy sezoneve të sukseshme, aventura e tij përfundon këtu.

Po largohet si KAMPION

Klubi e falënderon Rustem Hoxhen për kontributin e dhënë për fanellën tonë dhe i uron suksese të mëtejshme. @rustem_hoxha5

Na priftë e mbara Suharekë

Fabrika e Mobileve "TE NASERI" Prodhim Zona Industriale, Shirokë, Suharekë,
Kosovë
ISEFERI SH.P.K. Prodhim Zona Industriale-Shirokë, 23000 Suharekë,
Kosovë
Hallka Marketing Agency Marketing / Web Rr. Brigada 123, 23000 Suharekë,
Kosovë
Moler Andi Ndërtimtari Suharekë,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende101 ditë

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë