Rudi Garcia në bisedime me Manchester United

The National vjen me një tjetër emër të mundshëm për stolin e Man United: Ai është Rudi Garcia.

I ri / Sport

Rudi Garcia në bisedime me Manchester United
Foto: Ilustrim

Trajneri 57-vjeçar, i njohur në Serie A për të kaluarën e tij me Romën, i dha fund aventurës së tij në pankinën e Lionit në qershor dhe për momentin ai është i lirë dhe gati për një aventurë të re.

Sipas kanalit britanik të lajmeve, Garcia foli me Man United përpara fitores 2-0 të Ligës së Kampionëve në Villarreal, e cila i lejoi klubit të kalonte në fazën me eliminim direkt.


Themele të sigurta të së ardhmes, N.T.P.SH “HALITI”, gjiganti i ndërtimit në Suharekë

Të investosh në të ardhmen është gjëja më e duhur që çdo person do duhej ta ketë parasysh në secilin...

Lexo më shumë
KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *