Roma e gatshme ta shesë yllin tek Arsenali ose Chelsea

Skuadra italiane, Roma janë të gatshëm të shesin Cengiz Under në fund të sezonit.

Ana e Serie A do të duhet të shesë disa lojtarë të ekipit të parë për të financuar investime të mëtejshme në skuadrën e tyre dhe mund të bisedohet me Cengiz Under për lejimin e tij që të transferohet në skuadra tjera të evropës.

21-vjeçari thuhet se ka marrë interes nga Premier Liga, me Arsenalin dhe Chelsean mes atyre që merren me interes, dhe një lëvizje verore mund të jetë në kartat.

RAPORTO