Rikthehen emocionet e Ligës së Kampionëve, këto ndeshje zhvillohen sonte

Gjatë mbrëmjes së sotme së bashku me Ligën e Kampionëve rikthehen edhe emocionet e këtij kompeticioni.

Rikthimi i Ligës së Kampionëve do të bëhet me disa ndeshje mjaft interesante, pasiqë sonte zhvillohet faza e eliminimit.

Sonte vëmendjen e këtij edicioni do ta merrë ndeshja në mes të skuadrës katalunase, Barcelona dhe skuadrës franceze, Paris Saint-Germain (PSG).

Kjo ndeshje zhvillohet me fillim prej orës 21:00 në “Camp Nou”.

Po ashtu sonte do të zhvillohet edhe ndeshja në mes të Liverpoolit dhe Leipzig.

Kjo ndeshje zhvillohet në Gjermani me fillim prej orës 21:00 në stadiumin e Leipzig, “Red Bull Arena”.

RAPORTO