Real Madridi është pranë një marrëveshjeje me Icardin

10.01.2019

Sulmuesi i Interit, Mauro Icardi është në prag të pranimit të ofertës për një lëvizje në Real Madrid. Mesfushori argjentinas do të nënshkruajë një kontratë gjashtë vjeçare në Santiago Bernabeu dhe do të bëhet një nga fituesit më të lartë të klubit. Icardi në këtë sezon në skuadrën italiane, Inter ka shënuar 13 gola në […]

Real Madridi është pranë një marrëveshjeje me Icardin Foto: Ilustrim

Sulmuesi i Interit, Mauro Icardi është në prag të pranimit të ofertës për një lëvizje në Real Madrid.

Mesfushori argjentinas do të nënshkruajë një kontratë gjashtë vjeçare në Santiago Bernabeu dhe do të bëhet një nga fituesit më të lartë të klubit.

Icardi në këtë sezon në skuadrën italiane, Inter ka shënuar 13 gola në të gjitha ndeshjet.