Real Madrid po përgatit ofertën finale për Paul Pogban

Real Madrid po përgatit ofertën finale për Paul Pogban

Telenovela Madrid-Pogba nuk ka përfunduar ende.

Siç raporton Marca, drejtuesit e Los Blancos janë duke përgatitur ofertën e fundit dhe finale për shërbimet e francezit.

Francezi është lidhur tash e një kohë të gjatë për një kalim të mundshëm tek Reali, ose një rikthim tek kampioni i Italisë, Juventus.

Drejtuesit e djajve të kuq kërkojnë hiq më pak se 150 milion paund për shërbimet e tij.

RAPORTO