Real Madrid përgatitet të shkëmbejë Isco dhe Kovaçiç për Hazardin

  • 27.12.2018
Real Madrid përgatitet të shkëmbejë Isco dhe Kovaçiç për Hazardin

Real Madrid është duke i rritur përpjekjet e tyre për Hazardin, duke planifikuar të shkëmbejë Iscon dhe Kovaçiç për yllin e madh të skuadrës angleze Eden Hazard.

Real Madrid janë të gatshëm të shesin Isco dhe Mateo Kovaçiç për Chelsean vitin e ardhshëm, në këmbim të objektivit kryesor të transferimit Eden Hazard.


Sipas Daily Mail, Los Blancos do ta lejonte Kovaçiç të bashkohej përgjithmonë me Blues në fund të sezonit, duke i dhënë gjithashtu dritën e gjelbër Isco-s për të kaluar në Stamford Bridge me qëllim që ta transferoj Hazardin në skuadrën spanjolle.

Madridi është i sigurt për sigurimin e shërbimeve belge vitin e ardhshëm, me kontratën e tij të tanishme në Chelsea që do të përfundojë në vitin 2020.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë