Real Madrid i gatshëm që të dhurojë 100 milionë dollarë për yllin e Man UTD

31.01.2019

Real Madrid shpresojnë të transferojnë me Rashford përpara se sulmuesi të nënshkruajë një kontratë të re në Old Trafford. Real Madrid po planifikon një ofertë prej 100 milionë dollarësh për sulmuesin e Manchester United, Marcus Rashford që të arrijnë të nëshkruajë para verës. United shpreson të lidhë Rashford-in me një kontratë të re në verë […]

Real Madrid i gatshëm që të dhurojë 100 milionë dollarë për yllin e Man UTD Foto: Ilustrim

Real Madrid shpresojnë të transferojnë me Rashford përpara se sulmuesi të nënshkruajë një kontratë të re në Old Trafford.

Real Madrid po planifikon një ofertë prej 100 milionë dollarësh për sulmuesin e Manchester United, Marcus Rashford që të arrijnë të nëshkruajë para verës.

United shpreson të lidhë Rashford-in me një kontratë të re në verë me shpresën për të parandaluar 21-vjeçarin që të largohet.

Por Madridi i ka premtuar Rashfordit se do ta bëjë atë sulmuesin e tyre nr.1 dhe se ata do të ofrojnë një kontratë më të mirë se sa Unitedi.