Real Madrid duke ndjekur Hazard dhe Cavani

  • 24.11.2018
Real Madrid duke ndjekur Hazard dhe Cavani

Presidenti i Real Madrid Florentino Perez po synon Eden Hazard dhe Edinson Cavani në janar, sipas Don Balon.

Chelsea nuk dëshiron të shesë Hazard, por ylli i Belgjikës nuk do të nënshkruajë një marrëveshje të re dhe ndërsa kostoja e tij do të jetë në vlerë prej 100 milionë eurosh, përfshirja e Marco Asensio ose një tjetër lojtar mund të ndihmojë në sjelljen e çmimit poshtë.


Cavani është gjithashtu i interesuar per një klub të ri pasi konflikti i tij me Neymar në Paris Saint-Germain mund të detyrojë daljen e tij, por ka shqetësime për një pagesë të lartë për një lojtar mbi moshën 30 vjeçare.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë