Rabiot refuzon Spurs dhe pret Liverpoolin

28.01.2019

Klubet e Premier Ligës të vëmendshëm ndaj Adrien Rabiot, ku Rabiot refuzoi Tottenham Spurs dhe dëshiron të kalojë tek Liverpool, por edhe klubi katalunas, Barcelona është duke shprehur dëshirën që ta blejë yllin e PSG-së. Adrien Rabiot hodhi poshtë një qëndrim nga Tottenham ndërsa ai mban për destinacionin e tij të preferuar, Liverpool, sipas Metro. […]

Rabiot refuzon Spurs dhe pret Liverpoolin Foto: Ilustrim

Klubet e Premier Ligës të vëmendshëm ndaj Adrien Rabiot, ku Rabiot refuzoi Tottenham Spurs dhe dëshiron të kalojë tek Liverpool, por edhe klubi katalunas, Barcelona është duke shprehur dëshirën që ta blejë yllin e PSG-së.

Adrien Rabiot hodhi poshtë një qëndrim nga Tottenham ndërsa ai mban për destinacionin e tij të preferuar, Liverpool, sipas Metro.

Mesfushori i PSG-së mbetet i dëbuar në rezervat e klubit dhe të dy klubet Spurs dhe Liverpool po vëzhgojnë me vëmendje, si dhe transferimi i tij më i mundshëm në Barcelonë, është ende i pakonfirmuar.