PSG dhe Barcelona planifikojnë samitin e transferimit të Neymar në Monako

PSG dhe Barcelona planifikojnë samitin e transferimit të Neymar në Monako

Yjet si Dembele dhe Rakitic do të përdorën në marrëveshjen për transferimin e Neymar në Barcelonë.

E enjtja mund të dëshmojë një ditë vendimtare në vazhdën e transferimit të Neymar pasi Barcelona dhe Paris Saint-Germain planifikojnë një samit në Monako.

Përfaqësuesit e të dy klubeve do të jenë të pranishëm në Monako për shortin e Champions League, dhe do të diskutojnë më tej për shitjen e mundshme të Neymar në Camp Nou.

Ivan Rakitic dhe Ousmane Dembele mund të përfshihen në marrëveshje, pasi këta dy lojtarë PSG kanë aprovuar si marrëveshje për Neymar.

RAPORTO