16.04.2019, 14:32

Prezantohet trajneri i ri tek FC Ballkani

Ballkani ka zyrtarizuar Gani Sejdiun, pas shkarkimit të Sami Sermaxhajt.

Trajneri mitrovicas u prezantua në ambientet e klubit nga Suhareka.

“Trajneri i mirënjohur Gani Sejdiu do të jetë trainer i FC Ballkani në vazhdim. Bordi drejtues i skuadrës pas diskutimit të brendshëm,ka vendosur që z.Gani Sejdiu të emërohet shef i shtabit teknik. Z.Sejdiu ka një CV të pasur,duke u shpallur dy herë kampion i Kosovës,me Trepçën dhe Feronikelin. Na priftë e mbara”, njoftoi klubi.

LEXO EDHE:  Manchester United dhe Everton në "luftë" për Dembele
© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.