Sport

Presidenti i La Ligës dëshiron rikthimin e Ronaldos dhe Mourinhos

Foto: Ilustrim

Presidenti i La Liges, Javier Tebas ka pranuar që dëshiron rikthimin e ish-trajnerit të Realit, Jose Mourinho dhe Crisitano Ronaldos.

Për trajnerin portugez, ai tha se është i mirë dhe mund ta forcojë ligën.

“Jose Mourinho është trajner i mirë dhe njeriu i duhur për ta forcuar ligën”, deklaroi ai.

Gjithashtu foli edhe për ish-yllin e Realit, Cristiano Ronaldo.

“Mendova që largimi i tij do të kishte efekt me të madh për ne. Mirëpo, preferoj Ligën e Spanjës me Ronaldon. Premier Liga për disa vite nuk ka ndonjë fitues të Topit të Artë, mirëpo është liga me e mirë në botë. Është punë e mirë në shumë nivele”, përfundoi ai.

Cineplexx organizon eventin Family Night me çmim special të biletave

Cineplexx sjell premierën e filmit Playing with Fire, për të cilin do të organizojë një event Family Night në të dy kinematë.