Presidenti i Ballkanit pas fitores ndaj Dritës, ka një mesazh për lojtarët dhe Munishin

Presidenti i Ballkanit pas fitores ndaj Dritës, ka një mesazh për lojtarët dhe Munishin

Ballkani me plotë meritë ka triumfuar në kryendeshjen e javës së 21-të në Superligën e Kosovës.

Në ndeshjen e zhvilluar në Therandë, Ballkani i Ismet Munishit e ka mposhtur Dritën me rezultat të pastër 2:0, raporton Zëri.info.

I lumtur me fitoren e Ballkanit është shprehur edhe presidenti Arsim Kabashi.


‘Cima’ përmes një postimi në rrjetin social ‘Facebook’ ka shprehur krenarinë e tij me djelmoshat e Ismet Munishit.

“Punë, punë, prapë punë dhe vetëm me punë, sinqeritet e vullnet arrihet gjthçka. Krenar me ju luana. Krenar me ju i dashur trajner Munishi. Na priftë e mbara”, ka shkruar Kabashi në “Facebook”.

Me këtë fitore, Ballkani ‘blindon’ pozitën e parë me 44 pikë të tubuara.

KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

N'minuta
Zëri i Qytetarëve
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Digjet një veturë në autostradë, afër fshatit Gelancë të Suharekës
Digjet një veturë në autostradë, afër fshatit Gelancë të Suharekës