Pogba do të nënshkruajë kontratë trevjeçare me Juventusin

Pogba-Juve: U krye. Allegri dhe projekti vendimtar në zgjedhjen e francezit.

Pogba do të nënshkruajë kontratë trevjeçare me Juventusin

Paul Pogba është në prag të rikthimit në Juventus.

La Gazzetta dello Sport raporton se mesfushori do të nënshkruajë një kontratë trevjeçare me klubin dhe do të fitojë një pagë bazë prej 7.5 milionë euro.


Zemra fiton gjithmonë. Herën e fundit që Paul Pogba ishte në Torino ishte vjeshtë, po luhej Liga e Kombeve dhe pas një paraqitjeje të mrekullueshme me bluzën në gjysmëfinale me Belgjikën, ai dërgoi një tjetër mesazh dashurie për tifozët e Juventusit: “Unë flas gjithmonë me ish-shokët e skuadrës – tha ai -, por tani jam në Manchester dhe kam ende një vit në kontratën time, pastaj do të shohim. Në Torino, megjithatë, jam mirë”.

KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë