Përfundon pa gola derbi Ballkani – Drita

Përfundon pa gola derbi Ballkani – Drita

Baraz ka përfunduar ndeshja ndërmjet Ballkanit dhe Dritës.

Ballkani dhe Drita u ndeshën në Suharekë në një duel të drejtpërdrejtë në kuadër të luftës për titull.

Në këtë ndeshje në minutën e 81 me karton të kuq u ndëshkua Sinani i Ballkanit që për 9 minuta ia vështirësoi vërtetë punët Ballkanit.

Me këtë barazim Drita mbanë pozitën e parë me 54 pikë të grumbulluara e Ballkani 52 sosh.

RAPORTO