Operohet Gashi, klubi i Ballkanit shpreson të rikthehet në fushat e blerta sa më shpejtë

Operohet Gashi, klubi i Ballkanit shpreson të rikthehet në fushat e blerta sa më shpejtë
Çlirim Gashi

30.01.2021 / Sport

Futbollistit të FC Ballkanit, Kushtrim Gashi i është dashur një ndërhyrje kirurgjikale për të menjanjuar një lëndim që e kishte shqetësuar prej kohësh.

Klubi nga Suhareka ka njoftuar për operimin e Gashit, teksa i ka uruar shërim sa më të shpejtë që të rikthehet në fushat e blerta.

Gashi pritet të punojë me program të veçantë për t’u rikthyer sa më shpejtë të jetë e mundur.

Ndryshe Gashi është ndër elementet më të rëndësishme të skuadrës së Ballkanit në edicionin e fundit.

LEXO EDHE:  FC Ballkani arrin në Turqi për fazën përgatitore, sot zhvillon miqësoren e parë

Nga tani në Physio Cure Clinic edhe trajtim i rrudhave, pikave të zeza dhe gjithçka për fytyrën tuaj

Pastrimi i fytyrës shërben për mirëmbajtjen e shëndetit të lëkures, kryerjen normale të funksioneve të qelizave si dhe ndriçimin e...

Lexo më shumë

Të fundit