Një marrëveshje e papritur mund të ndodh mes Arsenal dhe PSG

22.12.2018

Perry Groves ish mesfushori anglez, beson se skuadra e Arsenalit do t’i jap PSG-së, sulmuesin Mesut Ozil, duke e marrur francezin Adrien Rabiot. Groves mendon që PSG mund të jetë një opsion për Ozilin, po ashtu ai tha se nuk do të isha i befasuar nëse të dy skuadrat arrijnë një marrëveshje për shkëmbim kartash.

Një marrëveshje e papritur mund të ndodh mes Arsenal dhe PSG Foto: Ilustrim

Perry Groves ish mesfushori anglez, beson se skuadra e Arsenalit do t’i jap PSG-së, sulmuesin Mesut Ozil, duke e marrur francezin Adrien Rabiot.

Groves mendon që PSG mund të jetë një opsion për Ozilin, po ashtu ai tha se nuk do të isha i befasuar nëse të dy skuadrat arrijnë një marrëveshje për shkëmbim kartash.