Neymar rikthehet brenda 2-3 javëve

  • 31.03.2018
Neymar rikthehet brenda 2-3 javëve

Braziliani ka humbur disa sfida të rëndësishme deri më tani me Paris Saint-Germain duke përfshirë edhe ato kundër Real Madridit.

Por, trajneri i skuadrës franceze ka marrë lajme të mira nga stafi mjekësor në lidhje me futbollistin brazilian.


Unai Emery ka deklaruar se ka biseduar me lojtarin dhe se brenda disa javëve pritet të jetë në fushën e blertë.

“Kam folur me Neymarin këto ditë dhe më ka thënë se është mirë dhe po diskutonim rreth finales. Ai do të konsultohet me mjekët dhe mund të vijë në Paris këto 2-3 javë”, u shpreh Emery.

Ndryshe, sulmuesi gjithnjë e më tepër po raportohet se gjatë verës do të trasnferohet te skuadra e Realit.

Neymar deri më tani ka pasur njëzet paraqitje për nënkampionin e Ligue 1 dhe ka shënuar 19 gola. /Telegrafi/

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë