Neymar: Barcelona mund ta shesë Philippe Coutinho për të sjellë yllin e PSG në Camp Nou

  • 11.01.2019
Neymar: Barcelona mund ta shesë Philippe Coutinho për të sjellë yllin e PSG në Camp Nou

Barcelona mund të shesë Phillipe Coutinho vetëm një vit pasi nënshkroi atë për 142 milionë funta nga Liverpool për të financuar një marrëveshje për të sjellë Neymar përsëri në klub, sipas raporteve.

Braziliani nënshkroi për kampionët spanjoll vitin e kaluar, por ai nuk ka arritur të integrohet plotësisht në stilin e tyre të lojës.


Coutinho u soll si zëvendësues i yllit Brazilian, Neymar dhe me qëllim që të futet në stilin e tij.

Neymar bëri lëvizjen në Paris Saint-Germain nga Barca në verën e 2017 për një rekord botëror dhe ka ndihmuar klubin të vazhdojë të dominojë në futbollin francez.

Por thashethemet rreth një kthimi në klubin e tij të mëparshëm nuk kanë ikur kurrë mes raporteve të pakënaqësisë në Paris.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë