Nesër ndeshje e “nxehtë” FC Ballkani ndaj KF Ulpiana

Të dielën, klubi i qytetit, FC Ballkani përballet me KF Ulpiana, ku do të zhvillohet ndeshja në kuadër Ligës së parë të Kosovës U19.

Ndeshja futbollistike do të zhvillohet të dielën më 14 prill 2019, në mes FC Ballkani dhe KF Ulpiana, e cila zhvillohet në ora 15:00, tek stadiumi i qytetit në Lipjan.

Kjo ndeshje do të jetë ndeshje e organizuar në kuadër të Ligës së parë të Kosovës U19.

Ekipet: FC Ballkani vs. KF Ulpiana,
Data: 14.04.2019,
Ora: 15:00,
Vendi: Stadiumi në Lipjan.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.