Nesër ndeshja Ballkani-Arbëria, i besohet këtij gjyqtari

05.05.2021

Në këtë mesjavë pritet të zhvillohen ndeshjet e xhiro së 33-të në Superligën e Kosovës në futboll. Kjo xhiro pritet të sjellë ndeshje tejet interesante në këtë kompeticion. Në kuadër të kësaj jave Ballkani do të presë Arbërinë në stadiumin e qytetit në Suharekë. Kjo ndeshje do të zhvillohet nesër (e enjte) me fillim prej […]

Nesër ndeshja Ballkani-Arbëria, i besohet këtij gjyqtari Foto: Ilustrim

Në këtë mesjavë pritet të zhvillohen ndeshjet e xhiro së 33-të në Superligën e Kosovës në futboll.

Kjo xhiro pritet të sjellë ndeshje tejet interesante në këtë kompeticion.

Në kuadër të kësaj jave Ballkani do të presë Arbërinë në stadiumin e qytetit në Suharekë.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nesër (e enjte) me fillim prej orës 15:00.

Ndeshjen Ballkani-Arbëria, pritet ta drejtojë treshja: Mervan Bejtullahu, Fatmir Sekiraqa, Besnik Morina, ndërsa gjyqtar i katërt do të jetë Tefik Maloku.

Ndërsa vëzhgues i gjyqtarëve do të jetë Vehbi Brahimi dhe delegat Ahmet Turku.