Nesër FC Ballkani pret në Suharekë FC Ferizajin

  • 12.11.2022
Nesër FC Ballkani pret në Suharekë FC Ferizajin

Këtë fundjavë po zhvillohet xhiroja e 17 e Albi Mall Super Liga e Kosovës, ku do të zhvillohen pesë ndeshje.

Gjatë ditës së shtunë janë zhvilluar dy duele, Prishtina- Drenica dhe Gjilani-Trepça’89. Ndërsa, nesër gjatë ditës së dielë pritet të zhvillohen edhe tri ndeshje tjera.

Nesër Fc Ballkani pret në Suharekë Fc Ferizajin, shkruan SuharekaOnline.


Ndeshja do të zhvillohet në Stadiumin e Qytetit të Suharekës dhe fillon në ora 13:00, çmimi i biletës do të jetë 3 euro.

Njoftimi i plotë i FC Ballkanit:

“𝗧𝗲̈ 𝗱𝗮𝘀𝗵𝘂𝗿 𝘁𝗶𝗳𝗼𝘇𝗲̈

Nesër zhvillohet ndeshja e xhiros së 17-të në Albi Superligën e Kosovës.

Në këtë javë do përballemi me ekipin e 𝗙𝗖 𝗙𝗲𝗿𝗶𝘇𝗮𝗷𝗶𝘁.

Ndeshja zhvillohet në 𝗦𝘁𝗮𝗱𝗶𝘂𝗺𝗶𝗻 𝗲 𝗤𝘆𝘁𝗲𝘁𝗶𝘁 – 𝗦𝘂𝗵𝗮𝗿𝗲𝗸𝗲̈, me fillim nga ora 𝟭𝟯:𝟬𝟬.

Biletat dalin në shitje diten e ndeshjes tek 𝗳𝗮𝗻𝘀𝗵𝗼𝗽𝗶 𝗶 𝗸𝗹𝘂𝗯𝗶𝘁 dhe çmimi për biletë është 𝟯€.

Na priftë e mbara SUHAREKË”

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë