Nelson: “Un dua të jem Legjenda e Arsenalit”

  • 16.11.2018
Nelson: “Un dua të jem Legjenda e Arsenalit”
Reiss Nelson është i vendosur të bëhet “një legjendë e Arsenalit”, duke u huazuar në Hoffenheim që konsiderohet të jetë një gur i madh për ngjitjen e tij në krye të lojës.

18-vjeçari është lejuar të kryesojë nga Emirates Stadium në mes të konkurrencës së ashpër për vende.

Megjithatë, ai është mbajtur në një nivel të lartë nga ata në veri të Londrës dhe është dorëzuar një kontratë e re para se të përfundojë një kalim në Gjermani.


“Unë vetëm dua të kthehem atje më të fortë sepse në kohën kur isha në Arsenal unë isha 16, 17 vjeç dhe nuk u ndjeva i sigurt.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë