Ndeshja Werder Bremen vs. Arminia Bielefeld, ka shans që Rashica të përfshihet në lojë

Rashica i cili i është kthyer stërvitjeve pasi humbi ndeshjet e para të sezonit të Werder për shkak të një problemi në gju.

Milot Rashica nuk ka luajtur as në ndeshjen e kundër Schalkes 04 edhe pse ai ka stërvitur me ekipin dhe është përballuar mirë.

Në ndeshjen e radhës Werder Bremen vs. Arminia Bielefeld, Milot Rashica, ka një shans të vogël të përfshihet në lojë pasi të shërohet nga dëmtimi në gju.

24-vjeçari luajti 34 ndeshje sezonin e kaluar, duke shënuar 11 gola dhe tetë asistime.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.