Ndeshja FC Ballkani kundër KF Lirisë përfundoi me barazim

Ndeshja  e zhvilluar në Prizren mes Lirisë dhe Ballkanit ka përfunduar baras (0:0).

Gani Sejdiu nuk ka arritur as dje që ta regjistrojë fitoren e parë me Ballkanin, duke barazuar me Lirinë e Erdogan Celinës.

Pas këtij barazimi, Liria mbetet në vendin e 11-të, kurse Ballkani në vendin e tetë me 33 pikë.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.