Nainggolan i lirë për të kaluar në skuadrat angleze

  • 24.01.2019
Nainggolan i lirë për të kaluar në skuadrat angleze

Manchester United, Chelsea dhe Tottenham thuhet se janë në garë për mesfushorin e Interit, Radja Nainggolan.

Sipas gazetarit Carlo Pellegatti ai ka qenë i informuar Interi që dëshiron ta shesë atë në një ekip të Premier Ligës.


Pellegatti ka lidhje të ngushta me skuadrën italiane dhe ka zbuluar të gjitha njoftimet nga një telefonatë të raportuar të marrë nga burimet e tij.

Ai sugjeron se Chelsea, Tottenham dhe Manchester United do të shqyrtojnë mundësinë e transferimit të mesfushorit të skuadrës italiane, Inter.

“Ata më thirrën, duke më thënë që Interi donte ta shiste atë në Premier League,” raportoi Calciomercato.

Për të janë të interesuar ekipet angleze si: Chelsea, Tottenham dhe Manchester United.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë