Munishi: Në vitin 2020 mësuam shumë duke vuajtur, shpresoj që në 2021 do argëtohemi dhe punojmë lirshëm

Trajneri i mirënjohur kosovar, Ismet Munishi ka uruar ndjekësit e tij në “Facebook” për festën e Vitit të Ri.

Vitin 2020, Munishi e ka quajtur “vit të sakrificës së madhe”.

Ai shpreson që viti i ardhshëm të jetë një vit ku ne kemi nevojë të argëtohemi dhe të punojmë pa pengesa.

Shkrimi i plotë:

“Ishte një vit i sakrifices së madhe 2020. Nga vuajtja nxirren mësime fantastike dhe nëse viti qe po e lëm pas ka diqka pozitive atëherë mund të themi se mesuam shumëqka duke vuajtur.Shpresoj që viti 2021 të jet vit ku ne kemi nevojë të argëtohemi , të shetisim lirshem dhe të punojme pa pengesa.Miqët e mi ju deshiroj optimizem , shendet dhe çdo të mirë në 2021 .Gëzuar!”

RAPORTO