Mourinho me emocione pasi fitoi Man UTD kundër Young Boys

28.11.2018

Man UTD arritën që në stadiumin e tyre ‘Old Trafford’ të mposhtin 1:0 Young Boys. Goli i fitorës të ‘Red Devil’ u shënua me anë të mesfushorit Fellaini në minutën e 91′. Ky gol i gëzoi shumë të gjithë skuadrën dhe fansat e klubit, por më shumë u gëzua Mourinho trajneri i Man UTD i cili bëri […]

Mourinho me emocione pasi fitoi Man UTD kundër Young Boys Foto: Ilustrim

Man UTD arritën që në stadiumin e tyre ‘Old Trafford’ të mposhtin 1:0 Young Boys.

Goli i fitorës të ‘Red Devil’ u shënua me anë të mesfushorit Fellaini në minutën e 91′.

Ky gol i gëzoi shumë të gjithë skuadrën dhe fansat e klubit, por më shumë u gëzua Mourinho trajneri i Man UTD i cili bëri një veprim të çuditshëm pas golit.

Shikoni se si e bëri veprimin e çuditshëm: