Mourinho: Man City nuk është i rëndësishëm, United meriton të përfundojë i dyti

02.04.2018

Jose Mourinho këmbëngul se Manchester United meriton të përfundojë së paku në vendin e dytë në Premier Ligë dhe pretendon se kritikët kanë qenë shumë të zëshëm për të lavdëruar rivalët e tij. Ndeshja United 2-0 ndaj Swansea City të shtunën i ktheu ata në vendin e dytë në tabelë, dy pikë më shumë se […]

Mourinho: Man City nuk është i rëndësishëm, United meriton të përfundojë i dyti Foto: Ilustrim

Jose Mourinho këmbëngul se Manchester United meriton të përfundojë së paku në vendin e dytë në Premier Ligë dhe pretendon se kritikët kanë qenë shumë të zëshëm për të lavdëruar rivalët e tij.

Ndeshja United 2-0 ndaj Swansea City të shtunën i ktheu ata në vendin e dytë në tabelë, dy pikë më shumë se Liverpool-i që gjendet në vendin e tretë, të cilët kanë luajtur një lojë më shumë.