Mourinho: Man City nuk është i rëndësishëm, United meriton të përfundojë i dyti

Bosi i Djajëve të Kuq ka minimizuar rëndësinë e derbit të ardhshëm dhe i kërkoi kundërshtarëve të shikojnë progresin e skuadrës së tij që nga sezoni i kaluar.

Mourinho: Man City nuk është i rëndësishëm, United meriton të përfundojë i dyti

Jose Mourinho këmbëngul se Manchester United meriton të përfundojë së paku në vendin e dytë në Premier Ligë dhe pretendon se kritikët kanë qenë shumë të zëshëm për të lavdëruar rivalët e tij.

Ndeshja United 2-0 ndaj Swansea City të shtunën i ktheu ata në vendin e dytë në tabelë, dy pikë më shumë se Liverpool-i që gjendet në vendin e tretë, të cilët kanë luajtur një lojë më shumë.


 

KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

N'minuta
Zëri i Qytetarëve
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Digjet një veturë në autostradë, afër fshatit Gelancë të Suharekës
Digjet një veturë në autostradë, afër fshatit Gelancë të Suharekës