Mohamed Salah futbollisti i muajit në Premierligë

09.01.2019

Ylli Egjiptas, Mohamed Salah është zgjedhur futbollisti më i mirë i muajit Dhjetor, në Premier Ligë. Pjesëmarrës në këtë garë kanë qenë edhe yjet si: Hazard, Kane, Pereiera, Pogba dhe Rashford. Po ashtu, sipas publikut Salah edhe këtë vit mund të shpallet futbollisti më i mirë i Premier Ligës.

Mohamed Salah futbollisti i muajit në Premierligë Foto: Ilustrim

Ylli Egjiptas, Mohamed Salah është zgjedhur futbollisti më i mirë i muajit Dhjetor, në Premier Ligë.

Pjesëmarrës në këtë garë kanë qenë edhe yjet si: Hazard, Kane, Pereiera, Pogba dhe Rashford.

Po ashtu, sipas publikut Salah edhe këtë vit mund të shpallet futbollisti më i mirë i Premier Ligës.