Mirlind Daku mesazh falënderimi Ballkanit dhe qytetit te Suharekës

Mirlind Daku mesazh falënderimi Ballkanit dhe qytetit te Suharekës
Fisnik Sadiku

19.06.2021 / Sport

Mirlind Daku ish-sulmuesi i klubit FC Ballkani para kthimit te Osijek ka falënderuar klubin dhe qytetin e Suharekës për mikpritjen dhe mbështetjen e madhe që i është ofruar gjatë kohës sa ishte pjesë e klubit.

“Kam kaluar një vit e gjysmë shumë të mirë në Suharekë si pjesë e klubit fantastik FC Ballkani. Tani është koha për një aventurë të re, ku do të rikthehem te Osijek pasi huazimi më ka përfunduar.

Dua të ju falënderojë të gjithve për mikpritjen dhe mbështetjen e madhe që ma keni dhënë gjatë kësaj kohe. Faleminderit presidentit Arsim Kabashi, gjithë kryesisë, trajnerëve që kisha, bashkëlojtarëve dhe tifozëve Xhebrailat. Faleminderit dhe mirupafshim Suharekë” ka shkruar Daku.

LEXO EDHE:  FC Ballkani arrin në Turqi për fazën përgatitore, sot zhvillon miqësoren e parë

Kujtojmë se Daku në fanellën e FC Ballkanit u vlerësua si gola shënuesi më i mirë në Superligën e Kosovës gjatë sezoni 2020/2021.

Nga tani në Physio Cure Clinic edhe trajtim i rrudhave, pikave të zeza dhe gjithçka për fytyrën tuaj

Pastrimi i fytyrës shërben për mirëmbajtjen e shëndetit të lëkures, kryerjen normale të funksioneve të qelizave si dhe ndriçimin e...

Lexo më shumë

Të fundit