Milot Rashica nuk ka të ndalur, shënon gol të bukur ndaj Delmenhorst

Milot Rashica nuk ka të ndalur, shënon gol të bukur ndaj Delmenhorst

Rashica po tregon formë të mirë në këtë fillim sezoni me Werderin, nëse vazhdon kështu shumë lehtë mund të bëhet lojtari më i mirë në Bundesligë.

Golin e tretë dhe të qetësisë për skuadrën e Werderit e ka shënuar, sulmuesi, Milot Rashica.

Golin e tretë e shënoi Rashica në minutën e 37’të të takimit.

RAPORTO