Bizneset Vende Pune Ofertat

Milan vazhdon me transfere

Milan vazhdon me transfere

28.11.2018 Sport

Milani si duket do të ket një skuadër mjaft të mirë në vitin e ardhshëm, sepse është duke bërë transferime mjaft të mira deri më tani ka transferuar Lucas Paqueta, është afër marrëveshjes me Diego Godin, dhe si duket transferi i ardhshëm do të jetë Cesc Fabregas.

Rosonerët raportojnë se “Ne nuk do të ndalemi me transfere të reja kemi qëllim që në sezonin e ardhshëm të jem sa më të fortë, tani për tani na duhet një mesfushor dhe kemi bërë plan që ta bëjmë një ofertë për mesfushorin e Chelseas Cesc Fabregas”.

Sipas gazetave italiane AC Milan është shumë afër marrëveshjes për transferimin e Cesc Fabregas.

Mesfushori i Chelseas ka kontratë deri në fund të sezonit, prandaj ata duan t’i marrin shërbimet e tij qysh në muajin e parë të vitit 2019 në janar.

Fabregas nuk ka shumë minutazh te Chelsea, prandaj në janar me gjasë do ta pranojë ofertën e AC Milanit.

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!
New Born Agency Tjera Rruga Xhavit Sylaj, Suharekë,
Kosovë
M-L Solution Call Center Brigada123,
Kosovë
ISEFERI SH.P.K. Prodhim Zona Industriale-Shirokë, 23000 Suharekë,
Kosovë
“Kolegji AAB” Zyra per Regjistrime Arsim dhe Edukim Rr. “Brigada 123” afer furres Edi,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende31 ditë

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë