Mesut Ozil lojtari kryesor i Arsenalit

  • 25.01.2019
Mesut Ozil lojtari kryesor i Arsenalit

Mesut Ozil mund të jetë ende njeriu kryesor për skuadren angleze, Arsenal këtë lajm e bënë të ditur vetë tifozët e Arsenalit, duke e bërë pyetjen e shpeshtë Ku është Mesut Ozil?

Lojtari gjerman është lënë pas dore për pjesën më të madhe të sezonit 2018-19, por ka aftësinë për të lulëzuar në rolin e numrit 10 pas sulmuesit.


Ku është Mesut Ozil? Kjo është pyetja që shumë tifozë të Arsenalit e kanë gjetur veten duke e kërkuar atë në tribunë, në Twitter dhe në zyrtarët e ekipit anglez, Arsenal.

Dhe kjo është një pyetje legjitime, përkufizimi i fjalorit “agimi i rremë” siguron një përmbledhje të mirë të situatës së Ozilit. “Diçka që duket se tregon se një periudhë e suksesshme po fillon ose se një situatë po përmirësohet kur nuk është”.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë