Messi mesazh Dembele: Barcelona të nevojitet

  • 10.12.2018
Messi mesazh Dembele: Barcelona të nevojitet

Lionel Messi beson se Barcelona “ka nevojë” për Ousmane Dembele mes një bisede në mes dy yjeve të Barçës Lionel Messi dhe Ousmane Dembele ai tha se “Barcelona ka nevojë për ty, për vetëbesimin qe e ke, po ashtu edhe talentin që e ke”.

Ylli Francez është vetëm sezoni i tij i dytë në Camp Nou, por pyetjet vazhdojnë të kërkohen për praninë e tij të vazhdueshme. Talenti dhe Vetëbesimi i Dembele ishte ajo që e tundoi Barcën në një marrëveshje prej 105 milionë eurosh, por qëndrimi dhe mospërputhja e Dembele ka nxitur spekulimet e daljes.


Sidoqoftë, Dembele u rikthye mes golave për Barçën në një fitoren 4-0 ndaj rivalëve katalanas Espanyol të shtunën dhe Messi u tha gazetarëve pas asaj gare: “Ai është shumë i mirë.

“Ai dëshiron të luajë, ai ka një lojë të mirë, ka shënuar një gol dhe ka qenë i rëndësishëm, ne kemi nevojë për të” tha Lionel Messi.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë