Marcelo duke pasur parasysh daljen nga Madridi

Marcelo u takua me drejtorin menaxhues të klubit, të hënën për të diskutuar të ardhmen e tij.

Marcelo është i zhgënjyer me situatën e tij në Real Madrid dhe është gati të kërkojë një dalje verore nëse gjërat nuk ndryshojnë, sipas COPE.

Ndonëse, Marcelo ka një kontratë deri në vitin 2022, ai ka luftuar me lëndime këtë sezon dhe është kritikuar nga tifozët dhe mediat.

Cristiano Ronaldo është duke u përpjekur ta rekrutojë atë te Juventusi, Marcelo u takua të hënën me drejtorin menaxhues të Real Madridit José Ángel Sánchez për të diskutuar të ardhmen e tij.

RAPORTO