Manchester United pritet që të shesë Fellainin këtë muaj

16.01.2019

Manchester United mund të marrë në konsideratë shitjen e mesfushorit Marouane Fellaini këtë muaj, sipas Daily Mail. Gjatë menaxhimit nga Jose Mourinho, Fellaini ishte një nga lojtarët më aktiv të kësaj skuadre, por tani nga trajneri i ri Ole Gunnar Solskjaer, Fellaini nuk është shumë aktiv. Gjasat e mundshme që Fellaini mund të largohet në […]

Manchester United pritet që të shesë Fellainin këtë muaj Foto: Ilustrim

Manchester United mund të marrë në konsideratë shitjen e mesfushorit Marouane Fellaini këtë muaj, sipas Daily Mail.

Gjatë menaxhimit nga Jose Mourinho, Fellaini ishte një nga lojtarët më aktiv të kësaj skuadre, por tani nga trajneri i ri Ole Gunnar Solskjaer, Fellaini nuk është shumë aktiv.

Gjasat e mundshme që Fellaini mund të largohet në këtë muaj janë të mëdhaja, ai mund të transferohet në ekipet si: AC Milan, Porto dhe klubet e tjera nga Kina dhe Turqia.