Manchester United insiston për Cristiano Ronaldon

31.03.2018

Sipas “Don Balon” Manchester United është seriozisht i interesuar për Cristiano Ronaldon, pasi dëshiron ta rikthejë në “Old Trafford”, aty ku u bë yll. Ronaldo disa herë e ka përsëritur se dëshiron të pensionohet në “Santiago Bernabeu” me fanellën e Real Madridit, por gjithashtu do të donte ta bënte këtë edhe në klubin ku bëri […]

Manchester United insiston për Cristiano Ronaldon Foto: Ilustrim

Sipas “Don Balon” Manchester United është seriozisht i interesuar për Cristiano Ronaldon, pasi dëshiron ta rikthejë në “Old Trafford”, aty ku u bë yll.

Ronaldo disa herë e ka përsëritur se dëshiron të pensionohet në “Santiago Bernabeu” me fanellën e Real Madridit, por gjithashtu do të donte ta bënte këtë edhe në klubin ku bëri emër.

Raportohet se Real Madridi gjatë verës do të tentojë t’i transferojë gjatë verës Neymarin dhe Eden Hazardin. /Gazeta Express/