Liverpooli gati për James Rodriguez

01.12.2018

Niko Kovac nuk e ka futur në planet e tij yllin kolumbian, ndërsa edhe klubi gjerman nuk ka dëshirë që ta blejë James Rodriguez nga Real Madridi me vlerë prej 42 milionë euro. James Rodriguez është i kërkuar nga shumë ekipe të mëdha si: Liverpool, Juventus, Arsenali dhe Napoli, por Liverpooli është duke kryesuar për […]

Liverpooli gati për James Rodriguez Foto: Ilustrim

Niko Kovac nuk e ka futur në planet e tij yllin kolumbian, ndërsa edhe klubi gjerman nuk ka dëshirë që ta blejë James Rodriguez nga Real Madridi me vlerë prej 42 milionë euro.

James Rodriguez është i kërkuar nga shumë ekipe të mëdha si: Liverpool, Juventus, Arsenali dhe Napoli, por Liverpooli është duke kryesuar për garën e blerjes së yllit, Liverpooli ka ndarë për yllin rreth 50 milionë euro.