Liverpool refuzon të gjitha ofertat për Shaqirin, ja sa para kërkon

Foto: Ilustrim

Sulmuesi i Liverpool, Xherdan Shaqiri nuk do largohet këtë sezon nga “Anfield” këtë muaj.

Sipas disa raportimeve Sevilla dhe Roma janë të interesuar për huazimin e kosovarit.

Por, kampioni i Evropës ka refuzuar të dy ofertat sepse dëshiron ta shesë në fund të sezonit.

Raportimet e fundit thonë që “Reds” dëshirojnë ta shesin në fund të sezonit për 30 milionë euro, transmeton arbresh.info

🎬🍿 Këta janë super-filmat që mund t’i shikoni këtë fundjavë në Cineplexx

Këtë fundjavë, në Cineplexx mund t’i shikoni nga premierat më të fundit botërore, deri tek filmat vendor që po vazhdojnë të korrin suksese.

Shaqiri këtë sezon ka luajtur 10 ndeshje dhe ka shënuar vetëm një gol, ndërsa këtë javë pritet të rikthehet nga lëndimi.