Lewandowski, “i shkel syrin” Serie A: E mundur, ka skuadra të shkëlqyera

  • 13.12.2021
Lewandowski, “i shkel syrin” Serie A: E mundur, ka skuadra të shkëlqyera

“Nëse do të luaj në Itali? Nuk mund të them diçka që nuk e di ende, por e di që në Itali kam një vlerësim të madh. 

Është e mundur , edhe sepse duke ardhur në Itali do të kisha mundësinë të përballesha shumë mirë. lojtarë dhe skuadra të mëdha ”, shtoi sulmuesi polak.


Lewandowski më pas kujtoi pasionin e tij për Roberto Baggio . “Isha 6 vjeç kur nisa të shikoja ndeshjet e tij, talentin e tij të madh dhe stilin e tij”, ka pranuar në intervistën pas dhënies së çmimit Tuttosport. 

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë