Lajm i mirë për Real Madridin, Hazard fillon punën në stërvitje

Foto: Ilustrim

Real Madridi u kthye në stërvitje të enjten paradite, pas fitores së tyre në Copa del Rey ndaj Unionistas de Salamanca.

Skuadra e Zinedine Zidane filloi përgatitjet për udhëtimin e së dielës në Real Valladolid, me titullarët që morën pjesë vetëm në punë taktike.

Ndërkohë, Sergio Ramos stërviti i vetmuar në terrenet në Valdebebas me dhe pa top.

Lajmi më i mirë për Los Blancos ishte se Eden Hazard po bënte ushtrime me një top në këmbët e tij në fushat me bari.

🎬🍿 Për eventin Ladies Night, Cineplexx dhuron udhëtim 4 ditor në Dubai, si dhe shumë shpërblime tjera në të gjitha sallat

Cineplexx organizon eventin Ladies Night, ku do të dhurojë shumë shpërblime në të gjitha sallat, ku shpërblimi kryesor do të jetë një udhëtim 4 ditor në Dubai.

Belgu nuk ka luajtur që nga dëmtimi i këmbës së tij kundër Paris Saint-Germain në nëntor, ndërsa rikthimi i tij në fushë pritet të ndodh në fillim të shkurtit.

Marco Asensio është gjithashtu në rrugën e rikuperimit, megjithëse ai nuk bëri asnjë punë me top të enjten.