Ky kanal televiziv e transmeton ndeshjen Klaksvik – Ballkani

  • 11.08.2022
Ky kanal televiziv e transmeton ndeshjen Klaksvik – Ballkani

Kampioni i Kosovës, luan në udhëtim ndeshjen kthyese kundër Klaksvik nga Ishujt Faroe, në kuadër të rrethit të tretë të Ligës së Konferencës, sfidë që mund ta ndiqni live në Radio Televizionin e Kosovës (RTK).

Sfida e parë mes këtyre dy skuadrave, e zhvilluar një javë më parë në ‘Fadil Vokrri’ ishte mbyllur me fitoren e skuadrës sonë (3-2).


Djemtë e Ilir Dajës janë afër të shkruajnë historinë duke kaluar në rundin e play-offit të kësaj garë evropiane.

Ballkani mbrëmë ka zhvilluar seancën e fundit para duelit të sontëm që pritet të jetë interesant pasi që do të përcaktohet skuadra kualifikuese për rrethin tjetër.

Atmosfera në taborin e Ballkanit është e mirë, dhe se lojtarët do të hyn në fushë për të bërë më të mirë.

Skuadra e cila do të kalojë në rundin tjetër do të përballet me skuadrën shqiptare, Shkupin.

Ndeshja mes Klaksvik dhe Ballkanit nis në orën 20:00.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë