Klopp: Liverpooli ende duhet të zhvillohet

Klopp: Liverpooli ende duhet të zhvillohet

Menaxheri Klopp tha: “E di se Reds mungojnë rrjedhshmërinë e sezonit të kaluar, por shpresat që përqendrohen së pari në mbrojtje do të paguajnë përfundimisht”.

Liverpool është ende duke kërkuar për të arritur ekuilibrin e duhur midis soliditetit mbrojtës dhe duke sulmuar rrjedhshmëri, sipas menaxherit Jurgen Klopp.


Reds ishin një forcë e fuqishme duke shkuar përpara sezonin e kaluar nën gjerman, duke u dorëzuar papritur në finale të Ligës së Kampionëve, vetëm për të humbur 3-1 ndaj Real Madridit.

Pas skadimeve të parakohshme, Liverpooli përfundoi në vendin e katërt në Premier Ligë, duke pranuar më shumë gola se secili prej rivalëve të tyre të menjëhershëm, Manchester City, Manchester United dhe Tottenham.

KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

N'minuta
Zëri i Qytetarëve
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Digjet një veturë në autostradë, afër fshatit Gelancë të Suharekës
Digjet një veturë në autostradë, afër fshatit Gelancë të Suharekës