Kl Klaksvik favorit në letër përballë FC Ballkanit

  • 09.08.2022
Kl Klaksvik favorit në letër përballë FC Ballkanit

Ndeshja e parë e luajtur në “Fadil Vokrri” është mbyllur me fitoren e suharekasve me rezultat 3:2 dhe është shumë afër të prek “Play-offin”, por për të arritur këtë i ka edhe 90 minuta për t’i luajtur në Ishujt Faroe, shkruan Demokracia.

Ndeshja luhet nga ora 20:00 të enjten, derisa kompanitë e basteve tashmë i kanë përcaktua favoritët.


Vendasit për fitore kanë kuotën 2.20 ndërsa Ballkani ka kuotën 3.10. Barazimi koyutohet me 3.61.

Gjithsesi, Ballkani e ka më afër kualifikimin pasi ka një përparësi nga ndeshja e parë me shpresë se do të arrijë ta menaxhojë atë dhe kështu për herë të parë në histori të futbollit tonë një skuadër të arrijë në “Play –off e pse jo edhe të kërkojë më pas fazën e grupeve.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë