Katastrofë për Kosovën, lëndohet edhe ylli tjetër i skuadrës para ndeshjeve të shtatorit

Pas lajmit të keq se edhe Milota Rashsica do të mungojë në ndeshjet e ardhshme të Kosovës, vjen edhe një tjetër lajm i keq, pasi që do të mungojë edhe Herolind Shala.

Pas mungesave të sigurta të Arbër Zenelit dhe Hekuran Kryeziut, ishte Milot Rashica ai që pësoi dëmitim.

Tani në dyshim është edhe Herolind Shala për ndeshjet e shtatorit, pasi ka pësuar një frakturë  në dorën e djathtë.

Ai pritet të futet në operim dhe do të mungoj disa javë, shkruan Gazeta Sheshi. Numri i lëndimet ka shkuar në katër, që për Bernard Challandesin janë shumë.

RAPORTO