Bizneset Vende Pune Ofertat

Juventusi nuk ka të ndalur mboshti edhe Lazion

Juventusi nuk ka të ndalur mboshti edhe Lazion

28.01.2019 Sport

Juventusi nuk ka të ndalur me fitore në rrugën drejt titullit të radhës në Serie A.

Klubi Italian, Juventus këtë herë mposhti Lazion në kuadër të xhiros së 21-të, me rezultat 1 me 2.

Të tre golat u shënuan në pjesën e dytë. Emre Can realizoi autogol për t’i dhënë epërsinë Lazios në minutën e 59-të, ndërsa Joao Cancelo barazoi gjithçka në minutën e 74-të. Cristiano Ronaldo realizoi nga penaltia në minutën e 89-të për fitoren e 19-të nga 21 ndeshje.

Te Lazio për 90 minuta mbrojti Thomas Strakosha, ndërsa në minutën e 81-të u inkuadrua edhe mesfushori Valon Berisha.

Juventusi prin bindshëm në tabelën e Serisë A me 59 pikë, 11 më shumë se Napoli që e ndjek.

Sigurimi Internacional

Ofertë speciale
M-L Solution Call Center Brigada123,
Kosovë
New Born Agency Tjera Rruga Xhavit Sylaj, Suharekë,
Kosovë
BeeApiterapia Tjera Terrnje-Suharek,
Kosovë
Sigurimi Internacional Sigurime Brigada 123,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende31 ditë

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë